Tundub, et nii aeg kui ka olud, milles elame, on seadnud meile vajaduse õppida iseennast tundma rohkem kui iial varem. Teha endale selgeks lihtsad baasteadmised oma kehast, energeetikast, vaimust ning sellest, kuidas need omavahel vastastikku mõjutatud on.
Koolitus on teemalaiendus sissejuhatavas loengus (12.02.18 “Viis asja parema minani”) käsitletud esimesele, toitumist puudutavale teemale. Seekord käsitleme laiemalt: millisest toidust mida ja kui palju saab ning kuidas keha erinevate toitainete vajadusi täita.
Kuigi see on nö jätkuloeng, siis julgelt võivad tulla ka need, kes esimesel korral osaleda ei saanud. Peamised põhimõtted korratakse alati üle, et oluline info jääks paremini meelde ja tekiksid seosed. Oodatud on ka mehed!

Koolituse osalustasu on 12.-
Tasu sisaldab koolitust, 1 sooja jooki ning natuke näksimist.
Registreeri end info@sakste.ee või 5258032.

Koolitaja Kai Lihtmaa endast:

Olen lihtsalt naine oma mehele (27 aastat) ja ema viiele lapsele. Ühel ilusal pühapäevahommikul ärkasin ja teatasin mehele, et nüüd tuleb ämmaemandaks minna. Omal oli selleks ajaks kolm last olemas. Kuus aastat kooli oli nagu vana asja meeldetuletamine, kõik oli arusaadav ja peaaegu lihtne. Ometi sai peale 10 aastast haigla ja polikliinikutööd väga selgeks, et see aeg mu elus on nüüd läbi. Samal ajal tegin juba mitu aastat paralleelselt tööd ka koos mehega. Nõelravi ja manuaalteraapia jäid iseenesest tema kõrvalt külge. Natuke täiendusi Indias Keralas ja Puna Ayurveda Instituudis ja marmateraapia koolitused dr Vetrovi käe all andsid üha enam selgust, et see meditsiin meeldib mulle palju rohkem.
Peale aastatepikkust õppimist ei ole siiani tekkinud tunnet, et nüüd olengi tark. Hiina-, ayurveda- ja läänemeditsiin on andnud eelkõige oskuse ja tahtmise endaga tegeleda. Tunnistada ennast sellisena nagu olen ja jätkuvalt õppida – ikka iseennast. Nii saan olla ka aina paremini kasulik teistele inimestele.

Eestis olen lõpetanud:
Tallinna Tervishoiukõrgkool (1996 – 2002) – ämmaemandus
Krautmanni terviseakadeemia (2013 -2015) – Hiinameditsiini kursus
Eesti Neijingi Kool (2013 – 2017) – Hiinameditsiini eriala

märts 27 @ 18:00
18:00 — 21:00 (3h)

Sakste Maja

Kai Lihtmaa

Registreeri